-15%

Літній костюм із блузи на одне плече та прямої спідниці на захід — блакитний колір, ONE SIZE (є розміри)
2 300 ₴
1 955 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1812
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній костюм із блузи на один плече та прямий спідниці на запах — це ефектне стильне рішення для жіночих і сучасних образів. Асиметричний крій надає виразності, а вишивка на тканині створює делікатний акцент і підкреслює індивідуальність.
Блуза коротка, на одне плече, з підкладкою та гумкою внизу, що забезпечує комфортну посадку та красиво фіксується на фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | 45 см |
| Довжина за бічною шивою, см | 93см |
| Застібка | Зав’ язки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Віскоза |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 75% віскоза, 20% поліестер, 5% еластан |
| Стиль | пляжний |
| Країна | Китай |
| Узор | інше |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | 53 см |
| Ширина по талії/перезу, см | 39см |
| Ширина рукав (на груді) | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴





