-15%

Вільний костюм із сорочки та пишної спідниці з мереживними вставками — чорний колір, ONE SIZE (є розміри)
2 580 ₴
2 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33300
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний костюм із сорочки та пишної спідниці з мереживними вставками — це ніжне та виразне стильне рішення для жіночих образів. Однотонна основа має стриманий вигляд, а делікатне мереживо надає романтичного акценту та легкості.
Сорочка з подовженою спинкою застібається на ґудзики за планкою, а мереживні вставки на рукавах підкреслюють витонченість моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | 67см |
| Довжина за бічною шивою, см | 98см |
| Довжина за спинкою, см | 74 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 48см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Віскоза |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Складання тканин | 80% віскоза, 20% поліестер |
| Стиль | Гломурний |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | 84 см |
| Ширина по талії/перезу, см | 36см |
| Ширина рукав (на груді) | 54см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴





