-15%

Костюм із блузи на запах і штанів палаццо — кремовий колір, M (є розміри)
2 380 ₴
2 025 ₴
- В наявності
- Код: 0016
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм із блузи на запах і штанів палаццо — це витончене стильне рішення для легких і жіночних образів. Напівпрозора, повітряна тканина надає образу легкості й елегантності, роблячи його доречним як для повсякденних виходів, так і для особливих моментів.
Блуза на захід з асиметричним низом красиво підкреслює силует і дає змогу регулювати посадку на фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | M - 70см; L - 70см |
| Довжина за бічною шивою, см | M - 104см; L - 104см |
| Довжина за кроковим шву, см | M - 76см; L - 75см |
| Застібка | Зав’ язки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | M |
| Складання тканин | 70% поліестер, 30% бавовни |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Колір | Кремовий |
| Ширина по стегнах | M - 80см; L - 82см |
| Ширина по талії/перезу, см | M - 37см; L - 38см |
| Ширина рукав (на груді) | M - 43см; L - 45см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴





