-15%

Трикотажний костюм вільного крою з футболки та штанів — пудра колір, M (є розміри)
2 190 ₴
1 865 ₴
- В наявності
- Код: 309550
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажний костюм вільного крою з футболки та штанів — це комфортне та сучасне рішення для активного ритму життя. Однотонний дизайн має стильний та лаконічний вигляд, а продуманий крій створює розслаблений, але актуальний силует.
Футболка має широкий прямий фасон із необробленими краями, що надає легкого трендового настрою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Сезон | Демісезон |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Пудра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 72см; M - 72см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 109см; M - 109см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 80см; M - 80см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 45см; M - 42см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 21см; M - 21см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 80% бавовни, 20% поліестер |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 56см; M - 58см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 37см; M — 38 см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 61см; M - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴





