-23%

Жіноча сумка крос-боді з натуральної шкіри флотар SKILL чорний
2 199 ₴
1 699 ₴
- В наявності
- Код: SW120-1
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стриманий шик і щоденна практичність — саме так можна описати цю жіночу сумку крос-боді з натуральної шкіри флотар чорного кольору. Витриманий мінімалізм і зручна форма роблять її універсальним аксесуаром, який легко доповнить як діловий, так і повсякденний образ.
Два відділи забезпечують комфортну організацію простору: усе має своє місце, а необхідні дрібниці завжди під рукою. Натуральна текстурована шкіра приємна на дотик і має високу зносостійкість, що гарантує довговічність виробу.
СТРУКТУРА:
• два відділення на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• одна внутрішня кишеня без застібки
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴










