-19%

Жіноча сумка-шопер з натуральної шкіри флотар SKILL білий
3 099 ₴
2 499 ₴
- В наявності
- Код: SW150-4
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка-шопер з натуральної шкіри флотар у білому кольорі — це мінімалізм, що привертає увагу.
М’яка зерниста текстура натуральної шкіри надає сумці виразності, а лаконічний дизайн підкреслює елегантність образу. Білий колір додає свіжості й легко комбінується як з повсякденними луками, так і з більш вишуканими. Модель зручна у щоденному користуванні — вона містка, легка, з однією надійною ручкою для комфортного носіння на плечі чи в руці.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на магніті
• одна внутрішня кишеня без застібки
• одна внутрішня кишеня на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 640 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴








