-23%

Сумка чоловіча SKILL через плече шкіряна чорна
2 089 ₴
1 599 ₴
- В наявності
- Код: SKL-009-3
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це ідеальний вибір для активних чоловіків, які цінують свободу рухів. Ви завжди будете готові до будь-яких подій, носячи цю сумку, яка відповідає всім потребам вашого активного способу життя.
Бананка на пояс інатуральної шкіри створена, щоб ви могли носити з собою всі необхідні речі - від документів і гаджетів до гаманця - з комфортом і стилем.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• дві внутрішні кишені без застібки
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 24 мм |
| Довжина ручок | 125 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴








