-23%

Шкіряний клатч із натуральної гладкої шкіри SKILL чорний
1 949 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: SKL-018-2
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімалістичний дизайн цього клатча із натуральної шкіри підкреслює його універсальність і практичність.
Цей шкіряний клатч підкреслить ваш смак і стиль, роблячи акцент на елегантності та простоті.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії розділене перегородкою
• одна внутрішня бокова кишеня на молнії
• одна зовнішня бокова кишеня на молнії
• зручна шкіряна ручка для носіння на карабіні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Гладка |
| Висота | 14 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина ручок | 20 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







