Це чоловіче портмоне із натуральної шкіри Crazy Horse є витонченим виразом вашого стилю та смаку, роблячи вас готовими до будь-яких ситуацій з вищим рівнем елегантності.
Фактурне тиснення на поверхні гаманця може бути додатковою прикрасою, створюючи унікальний орнамент. Це робить аксесуар більш виразним і персоналізованим. Шкіра має природну зносостійкість та з часом набуває чудової патини, що робить кожен екземпляр унікальним.
СТРУКТУРА:
• два відділення для купюр
• 16 осередків для карток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 20 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









