-25%

Сумка чоловіча на пояс шкіряна чорна
1 599 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: SL008-3
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця маленька компактна сумка на пояс з натуральної шкіри - справжня знахідка для практичних і стильних особистостей. Універсальний дизайн цієї бананки пасує до будь-якого образу і вирізняється елегантністю та смаком.
Виготовлена з натуральної шкіри, ця поясна сумка надає вам вишуканого вигляду і гарантує високу якість та тривалу службу.
Зручна та функціональна, вона дозволить вам носити всі необхідні речі з собою, зберігаючи при цьому легкість та комфорт.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Флотар |
| Висота | 11 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴





