-26%

Сумка чоловіча на пояс із натуральної шкіри чорна
1 749 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: SL004-1
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця шкіряна сумка на пояс - ідеальний аксесуар для сучасного чоловіка, який завжди в русі. Вона дозволить вам зберігати ваші основні речі, такі як гаманець, ключі, смартфон та інші дрібниці, зручно і організовано.
Стильний дизайн і практична функціональність роблять шкіряну бананку чудовим подарунком на будь-яке свято для особливого чоловіка у вашому житті.
Виразіть свою любов і повагу, подарувавши чоловічу сумку на пояс, і впевнено скажіть, що ви вибрали якість та стиль в одному подарунку.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Флотар |
| Висота | 17 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина ручок | 125 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Трапеція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴








