-22%

Сумка чоловіча SKILL бананка шкіряна чорна
2 189 ₴
1 699 ₴
- В наявності
- Код: SKL-006-2
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча бананка - це втілення стилю та практичності. Вона виготовлена із натуральної шкіри високої якості, що надає їй вишуканого вигляду та відмінної міцності.
Сумка має дві зовнішні кишені для зручності, з блискавкою для більшої безпеки і організації. Усередині також є додаткова кишеня без замка, де ви можете зберігати дрібні речі чи документи.
Ця бананка з натуральної шкіри ідеально підходить для чоловіків, які цінують комфорт і стиль в їх повсякденних образах.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
• внутрішня кишеня без молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина: | 37 см |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об'єм | 3 л |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴









