
Котонові широкі штани з акцентним поясом — сірий колір, S (є розміри)
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 11120
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котонові широкі штани з акцентним поясом — стильна модель у фасоні baggy, що поєднує комфорт і трендовий дизайн. Лаконічний однотонний вигляд доповнений оригінальною деталлю як пояс, що імітує сорочковий комір, надаючи образу виразності та модного акценту.
Штани мають вільний крій із характерним обсягом у стилі baggy, що забезпечує свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Штани |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 107см; M - 108см; L - 109см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Коттон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 100% коттон |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | багі |
| Ширина по стегнах | S - 62см; M - 66см; L - 70см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴





