
Легкі укорочені котонові штани — кремовий колір, L (є розміри)
1 140 ₴
- В наявності
- Код: 24130
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкі укорочені котонові штани — ідеальна база для комфортних і стильних образів у теплий сезон. Лаконічний однотонний дизайн робить модель універсальною, а вільний крій надає сучасного вигляду та легкості.
Штани мають широку посадку, що забезпечує свободу рухів і зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Штани |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 92см; M - 94см; L — 95 см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 65см; M - 66см; L - 67см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Коттон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 100% коттон |
| Стиль | кэжуал |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | скорочений |
| Колір | Кремовий |
| Ширина по стегнах | S - 61см; M - 62см; L - 63см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴





