-58%

Жіноче мініплаття на запах із драпіруванням — чорний колір, M (є розміри)
1 170 ₴
488 ₴
- В наявності
- Код: 11315
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мініплаття на запах — це елегантний вибір для тих, хто хоче підкреслити жіночність і створити стильний образ. Такий фасон надає витонченість і має однаково доречний вигляд як на вечірці, так і на романтичній зустрічі.
Ця модель має ефектний крій на запах, що формує спокусливий V-подібний виріз і дає акцентувати на талії.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Сплата |
| Довжина виробу, см | S - 79см; M - 82см; L - 85см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 67см; L - 68см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 47см; M - 48см; L - 49см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Нейлон |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір зображення | S |
| Сезон | Демисезон |
| Складання тканин | 85% нейлон, 10 металеве волокно, 5% еластан |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Туреччина |
| Узор | люрекс |
| Фасон | мини |
| Ширина по стегнах | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 37см; M - 38см; L - 39см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴





