
Вільний костюм із сорочкою та штанами-аладринами — молочний колір, ONE SIZE (є розміри)
2 140 ₴
- В наявності
- Код: 6936
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний костюм із сорочкою та штанами-аладинами — стильна та комфортна модель у розслабленому силуеті. Однотонний дизайн має лаконічний та універсальний вигляд, а оригінальний крій надає образу сучасного характеру.
Сорочка має вільний фасон, застібається на ґудзики та доповнена напівкруглим низом і подовженою спинкою, що створює м'який, плавний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | 67см |
| Довжина за бічною шивою, см | 96 см |
| Довжина за спинкою, см | 74 см |
| Довжина за кроковим шву, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 40см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Бульбашок |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Складання тканин | 100% бавовни |
| Стиль | кэжуал |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | 84 см |
| Ширина по талії/перезу, см | 35 см |
| Ширина рукав (на груді) | 66см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴





