Лонгслів із люрексу з оголеною спиною — ефектна та витончена модель, що привертає увагу з перших секунд. Блискуча фактура люрекс гарно відбиває світло, підкреслюючи силует і створюючи легкий святковий настрій. Довгі рукави надають стриманості, вигідно контрастуючи з відкритою спиною, яка виступає головним акцентом образу та дарує моделі чуттєвий жіночний характер.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Лонгслив |
| Довжина виробу, см | S - 39см; M - 40см; L - 42см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 67см; M - 67см; L - 67см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 48см; M - 48см; L - 48см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Віскоза |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 95% вискоза, 5% лайкра |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | з відкритою спиною |
| Ширина рукав (на груді) | S - 36см; M - 37см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴






