
Короткий однотонний лонгслів із мереживними рукавами — молочний колір, ONE SIZE (є розміри)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 91350
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короткий однотонний лонгслів із мереживними рукавами — стильна модель, яка об'єднує базовий комфорт і ніжні акценти. Короткий дизайн робить його універсальним для різних образів, а укорочена довжина надає сучасного вигляду.
Лонгслів має круглу горловину та виготовлений у вільному фасоні з опущеними плечима, що створює розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Лонгслив |
| Довжина виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 68см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 80% бавовни, 20% поліестер |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | скорочений |
| Ширина рукав (на груді) | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





