
Широкі вельветові штани зі складками — світло-коричневий колір, L (є розміри)
1 370 ₴
- В наявності
- Код: 995500
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широкі вельветові штани зі складками — стильна модель, що поєднує комфорт і актуальний силует. М'який вельвет надає образу фактурності та має елегантний вигляд у звичайних луках.
Штани мають прямий широкий крій і укорочену довжину, яка має сучасний вигляд і легко поєднується з різним взуттям.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Вельвет |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Штани |
| Довжина за бічною шивою, см | M - 98см; L - 98см |
| Довжина за кроковим шву, см | M - 65см; L - 65см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Вельвет |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | M |
| Складання тканин | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | M - 60см; L - 62см |
| Ширина по талії/перезу, см | M - 36см; L - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴





