
Легкі штани карго з плащової тканини — молочний колір, L (є розміри)
1 370 ₴
- В наявності
- Код: 6616
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкі штани карго з плащової тканини — практична та стильна модель для повсякденних образів. Легка плащівка робить їх комфортними в носінні, а карго-дизайн надає сучасного характеру.
Модель має прямий фасон, пояс на гумці із зав'язками для зручної посадки та бічні кишені.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Штани |
| Довжина за бічною шивою, см | L - 105см |
| Довжина за кроковим шву, см | L - 71см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащевка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | L |
| Складання тканин | 100% нэйлон |
| Стиль | кэжуал |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | карго |
| Ширина по стегнах | L - 62см |
| Ширина по талії/перезу, см | L - 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴





