
Плащові штани карго з кишенями — світло-сірий колір, M (є розміри)
1 370 ₴
- В наявності
- Код: 6613
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плащові штани карго з кишенями — стильна та практична модель у сучасному casual-стилі. Легка плащова тканина робить їх комфортними в носінні та надає образу спортивної динамічності.
Модель має прямий фасон, пояс на гумці із зав'язками для зручної посадки та бічні кишені.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Штани |
| Довжина за бічною шивою, см | M - 101см; L - 102см |
| Довжина за кроковим шву, см | M - 70см; L - 71см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащевка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | M |
| Складання тканин | 100% нэйлон |
| Стиль | кэжуал |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | карго |
| Ширина по стегнах | M - 62см; L - 64см |
| Ширина по талії/перезу, см | M - 36см; L - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴





