
Однотонні штани-аладини — світло-сірий колір, ONE SIZE (є розміри)
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 801200
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонні штани-аладдіни — комфортна та стильна модель для повсякденного гардероба. Штани мають вільний широкий крій, що забезпечує легкість рухів і зручну посадку.
Пояс виготовлений на тонкій еластичній гумці та доповнений зав'язками, що дають змогу регулювати посадку на талії.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Штани |
| Довжина за бічною шивою, см | 97 см |
| Довжина за кроковим шву, см | 64 см |
| Застібка | Зав’ язки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 60% поліестер, 40% бавовна |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Універсальний | Заміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | карго |
| Ширина по стегнах | 80см |
| Ширина по талії/перезу, см | 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴





