Широкі джинси Baggy з декоративними швами — стильна модель із трендовим вільним силуетом, що дає комфорт і надає образу сучасного характеру. Завдяки широкому крою джинси мають спокійний та одночасно виразний вигляд.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має ушивний пояс із петлями для ременя, що дає змогу доповнювати образ аксесуарами та регулювати посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Вигляд джинсів | Широкі |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Джинси |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 107см; M - 107см; L - 107см; XL - 107см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 77см; M - 77см; L - 77см; XL - 77см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Джинс |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Сезон | Демисезон |
| Складання тканин | 100% коттон |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | багі |
| Колір | Джинс |
| Ширина по стегнах | S - 68см; M - 70см; L - 72см; XL - 74см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 37см; M - 39см; L - 41см; XL - 43см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴






