
Вільний лонгслів з мереживом — лимонний колір, ONE SIZE (є розміри)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 6825
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний лонгслів із мереживом — поєднання комфорту та ніжної жіночності. Модель виготовлена з однотонного трикотажу, який приємний до тіла та забезпечує зручність у повсякденному носінні. Вільний фасон створює розслаблений силует і добре сідає на різні типи фігури.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Демісезон |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Мереживо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Лонгслив |
| Довжина виробу, см | 67см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 48см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 100% бавовни |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Колір | Лимонний |
| Ширина рукав (на груді) | 51см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴





