
Спортивний костюм з кофтою на блискавці та широкими штанами — світло-сірий колір, M (є розміри)
2 660 ₴
- В наявності
- Код: 91392
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний костюм із кофтою на блискавці та широкими штанами – стильний варіант для комфортних повсякденних образів. Однотонне виготовлення робить модель універсальною, а вільний фасон дарує максимальну зручність у русі. Кофта доповнена комірцем-стійкою, має опущені пройми та застібається на блискавку, що надає практичності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Світло-сірий |
| Сезон | Демісезон |
| Застібка | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Спортивний костюм |
| Довжина виробу, см | S - 58см; M - 58см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 111см; M - 111см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 81см; M - 81см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 77см; M - 78см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 47см; M - 48см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 100% бавовни |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Узор | мітка |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 63см; M — 65 см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 36см; M - 37см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 63см; M — 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 660 ₴





