
Джинсова жіноча куртка з накладними кишенями — блакитний колір, ONE SIZE (є розміри)
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 2500
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсова жіноча куртка — стильна базова модель, яка легко вписується в повсякденний гардероб. Укорочений фасон надає образу сучасності, а щільний денім добре тримає форму та має актуальний вигляд будь-якої пори року. Класичний комірець підкреслює універсальний характер моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Джинсова куртка |
| Довжина виробу, см | 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 39см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Джинс |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Складання тканин | 100% коттон |
| Стиль | кэжуал |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | з коміром |
| Ширина рукав (на груді) | 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴





