
Теплий в'язаний светр — коричневий колір, ONE SIZE (є розміри)
1 140 ₴
- В наявності
- Код: 21580
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплий в'язаний светр створений для максимального комфорту в холодний сезон. Вільний фасон м'яко огортає силует, не сковує рухів і дарує приємне відчуття затишку. Високий комір із блискавкою дає змогу регулювати виріз від повністю закритої горловини до відкритого варіанту.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Вид виробу | Светр |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Кофта |
| Довжина виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 48см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В' язка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 60% бавовна, 20% акрил, 15% шерсть, 5% еластан |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна | Китай |
| Узор | меланж |
| Універсальний | Заміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | з коміром |
| Ширина рукав (на груді) | 58см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴







