
Жіночий светр на блискавці із широким коміром-поло — блакитний колір, ONE SIZE (є розміри)
935 ₴
- В наявності
- Код: 6090
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий светр на блискавці із широким коміром-поло — комфортна та універсальна річ для прохолодної пори року. М'яка в'язана фактура приємно гріє, а широкий комір із блискавкою дає змогу варіювати глибину вирізу та створювати різні акценти в образі.
Вільний прямий крій дарує свободу рухів, а рукави реглан формують м'яку лінію плечей, надаючи силуету невимушеності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Вид виробу | Светр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Кофта |
| Довжина виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 58 см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 37 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В' язка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 65% бавовна, 15% поліестер, 10% нейлон, 10% шерсть |
| Стиль | кэжуал |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | з коміром |
| Ширина рукав (на груді) | 52см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴





