
Приталений лонгслів-поло на блискавці — темно-коричневий колір, L (є розміри)
905 ₴
- В наявності
- Код: 17246
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приталений лонгслів-поло виготовлений з еластичного трикотажу, що м'яко повторює лінії фігури та забезпечує комфортну посадку.
Модель має довгі приталені рукави й акуратно оформлений поло-комір, що створює сутоплотний силует і надає виробу стриманого, але стильного характеру. Посередині проходить функціональна блискавка, яка дає змогу регулювати глибину вирізу та надає виробу сучасного акценту.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Темно-коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Кофта |
| Довжина виробу, см | S - 50см; M - 51см; L - 52см; XL - 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 72см; L - 73см; XL - 73см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 51см; M - 51см; L - 52см; XL - 52см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Сезон | Демисезон |
| Складання тканин | 96% бавовна, 4% еластан |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | поло |
| Ширина рукав (на груді) | S - 37см; M - 39см; L - 41см; XL - 43см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴





