
Трикотажна однотонна американка — темно-коричневий колір, S (є розміри)
835 ₴
- В наявності
- Код: 17190
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажна однотонна американка — вишукана базова модель, що поєднує комфорт і жіночну лаконічність. Виготовлена з еластичного трикотажу, вона приємно облягає фігуру, м'яко підкреслюючи силует без зайвого натягу.
Однотонна фактура робить виріб універсальним і стильним, що легко поєднується в повсякденних і стильних образах.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Сезон | Демисезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Футболка |
| Довжина виробу, см | S - 55см; M - 56см; L - 57см; XL - 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 34см; M - 35см; L - 36см; XL - 37см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 13см; M - 14см; L - 15см; XL - 16см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 96% бавовна, 4% еластан |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | приталінний |
| Колір | Темно-коричневий |
| Ширина рукав (на груді) | S - 37см; M - 39см; L - 41см; XL - 43см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴





