
Базовий теплий гольф у рубчик — чорний колір, ONE SIZE (є розміри)
935 ₴
- В наявності
- Код: 2166
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базовий теплий гольф у рубчик — універсальна модель, що поєднує комфорт і стиль. Він виготовлений із м'якої еластичної в'язки, яка приємно тягнеться й забезпечує комфортну посадку без скуванням рухів.
Вільний крій і опущена лінія плечей створюють невимушений силует, який має сучасний та акуратний вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Гольф |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Гольф |
| Довжина виробу, см | 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | 63см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 45см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В' язка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 50% бавовна, 25% акрил, 23% нейлон, 2% еластан |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна | Китай |
| Узор | рубець |
| Універсальний | Заміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | скорочений |
| Ширина рукав (на груді) | 55см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴





