
В'язана однотонна кофта з рукавами-ліхтариками — кавовий колір, ONE SIZE (є розміри)
1 430 ₴
- В наявності
- Код: 2602
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В'язана однотонна кофта з рукавами-ліхтариками виготовлена з м'якої приємної на дотик пряжі та має комфортний прямий вільний фасон.
Модель вирізняється опущеними проймами й акуратною круглою обробленою горловиною, що надає силуету делікатної невимушеності. Основний акцент — широкі рукави-ліхтарики, які красиво тримають форму та завершуються манжетами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Кофта |
| Довжина виробу, см | 65см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 56см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В' язка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 85% акрил, 9% еліт, 6% поліамід |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Універсальний | Заміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Вільний |
| Колір | Кавовий |
| Ширина рукав (на груді) | 69 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴





