
Укорочений лонг-поло з блискавкою на горловині — темно-коричневий колір, L (є розміри)
464 ₴
- В наявності
- Код: 10214
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Укорочений лонг-поло зі змійкою на горловині виготовлений з еластичної однотонної тканини, яка м'яко тягнеться і підкреслює фігуру.
Модель має приховану блискавку на горловині, що надає стильний акцент і дає змогу регулювати глибину вирізу. Спереду розташовані додаткові декоративні шви, які роблять силует виразнішим і структурованішим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Кофта |
| Довжина виробу, см | S - 47см; M - 47см; L - 47см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 66см; L - 66см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 95% бавовни, 5% еластан |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | поло |
| Колір | Темно-коричневий |
| Ширина рукав (на груді) | S - 39см; M - 40см; L - 41см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴





