
В'язаний короткий светр із високою горловиною — бордо-колір, L (є розміри)
720 ₴
- В наявності
- Код: 55022
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В'язаний короткий светр створений із м'якої, приємної до тіла пряжі та має високу горловину, що надає образу затишок і стиль. Вільний фасон забезпечує комфорт і має добрий вигляд на різних типах фігури.
Широкі манжети на рукавах і нижня манжета виготовлені з дрібною рубчастою текстурою, яка надає виробу геометричної виразності та допомагає ідеально тримати форму.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Светр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Кофта |
| Довжина виробу, см | S - 45см; M - 47см; L - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 67см; M - 70см; L - 73см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В' язка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 83% акрил, 8% PBT, 7% еліт |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | з коміром |
| Колір | бордо |
| Ширина по низу, см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 50см; М - 51см; L - 52см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴




