
В'язаний однотонний пуловер вільного фасону — темно-червоний колір, ONE SIZE (є розміри)
720 ₴
- В наявності
- Код: 4932
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В'язаний пуловер вільного фасону — стильна та базова річ, що надає образу м'якості та комфорту. Виконаний із приємної до тіла однотонної пряжі, добре тримає форму та забезпечує відчуття затишку в прохолодну погоду.
Модель має V-подібний виріз, що красиво підкреслює лінію шиї та надає жіночності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Пуловер |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Кофта |
| Довжина виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 53см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В' язка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 77% акрил, 23% полиэстер |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Універсальний | Заміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Вільний |
| Колір | Темно-червоний |
| Ширина рукав (на груді) | 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





