
Смугастий вільний костюм із сорочкою та шортами — рожевий колір, L (є розміри)
1 165 ₴
- В наявності
- Код: 25147
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полосатый свободный костюм с рубашкой и шортами – это легкий и современный комплект, идеальный для летнего сезона.
Имеет свободный прямой крой, который дарит комфорт и непринужденность. Рубашка застегивается на пуговицы, имеет накладной карман спереди и выглядит стильно как в комплекте, так и отдельно.
Определите свой размер по размерной сетке:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 69см; M - 70см; L - 71см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 36см; M - 37см; L - 37см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 8см; M - 9см; L - 9см |
| Довжина рукава від горловини, см | L - 51см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 18см; M - 19см; L - 20см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Країна | Туреччина |
| Узор | смужка |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 60см; М - 61см; L - 62см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 32см; M - 33см; L - 34см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 62см; M - 64см; L - 66см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴





