
Жіночий літній костюм штанами
1 275 ₴
- В наявності
- Код: 2591
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний літній костюм із блузою на зав'язках — це легкий, повітропроникний комплект, призначений для максимального комфорту теплої пори.
Має прямий вільний фасон, що не обмежує рухів і дає змогу почуватися легко впродовж дня. Блуза з довгим рукавом прикрашена зав'язками спереду, які надають образу невимушеності та стилю.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 64см; M - 64см; L — 65 см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 111см; M - 112см; L - 113см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 80см; M - 81см; L - 82см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 74см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 44см; M - 44см; L - 47см |
| Застібка | Зав’ язки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 97% поліестер, 3% еластан |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 32см; M - 32см; L - 33см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 56см; М - 58см; L - 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴





