
Жіночий літній костюм у смужку
1 720 ₴
- В наявності
- Код: 36171
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній костюм у смужку зі штанами та сорочкою — це легкий, комфортний і стильний комплект, створений для спекотних днів.
Має вільний фасон, що дає свободу рухів і відчуття прохолоди. Сорочка з довгим рукавом виготовлена в класичному стилі — застібається на ґудзики, має напівкруглий низ, красиво лягає під час носіння і легко носиться як самостійно, так і в комплекті.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 73см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 105см; M - 105см; L - 105см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 69см; M - 69см; L - 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 72см; L - 72см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 43см; M - 43см; L - 43см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Віскоза |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 78% віскоза, 15% поліамід, 7% льон |
| Країна | Туреччина |
| Узор | смужка |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 36см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 56см; М - 58см; L - 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴





