
Літній костюм-трійка прикрашений сердечками — червоний колір, L (є розміри)
975 ₴
- В наявності
- Код: 9522
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній жіночий костюм-трійка в піжамному стилі, прикрашений сердечками, створений для забезпечення комфорту та стилю в спекотні дні.
Він складається з сорочки, шортів і топа. Сорочка має довгі вільні рукави, застібку на ґудзиках спереду та оборку внизу, яка додає легкості та жіночності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Гудзики |
| Стать | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Віскоза |
| Фасон | Вільний |
| Складання тканин | 100% вискозу |
| Розмір зображення | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Узор | орнамент |
| Вид мистецтва | Костюм-трійка |
| Країна | Туреччина |
| Довжина за спинкою, см | S - 68см; M - 69см; L - 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 71см; L - 71см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 40см; M - 40см; L - 40см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 56см; M - 58см; L - 70см |
| Довжина виробу, см | S - 62см; М - 63см; L - 64см |
| Ширина по стегнах | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 36см; M - 37см; L - 38см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 7см; M - 7см; L - 7см |
| Ширина по поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴






