
Лляний костюм із прямими штанами та сорочкою на зав'язках рожевий
1 035 ₴
- В наявності
- Код: 58640
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створювати елегантні та водночас комфортні образи — не міф, а реальність, коли у твоєму гардеробі є лляний костюм від LUREX!
Наша новинка містить прямі штани на гумці в поясі та із зав'язками, що забезпечує додатковий комфорт і регулювання обсягу. Штани легкі та зручні, ідеально підходять для спекотних літніх днів. Вільна сорочка з довгими рукавами доповнює образ.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 73см; M - 73см; L - 73см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 99см; M - 100см; L - 101см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 64см; M - 64см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 65см; M - 65см; L — 65 см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 36см; M - 36см; L - 36см |
| Застібка | Зав’ язки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Лен |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стиль | кэжуал |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 62см; M - 62см; L - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴









