Для активного відпочинку, занять спортом, заміських поїздок або затишних домашніх посиденьок — ці прямі жіночі шорти з трикотажу підійдуть для найрізноманітніших ситуацій.
Модель із високою посадкою, на широкій гумці в поясі та з прямими, не обшитими краями внизу. Спереду вгорі розташовані функціональні накладні кишені.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Шорти |
| Довжина виробу, см | S/M - 56см; L/XL - 57см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 100% бавовни |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | на гумці |
| Ширина по стегнах | S/M — 64 см; L/XL - 66см |
| Ширина по талії/перезу, см | S/M - 32см; L/XL - 34см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴







