
Літній спідничний костюм на ґудзиках — рожевий колір, 38р (є розміри)
885 ₴
- В наявності
- Код: 10952
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модные костюмы с юбками, наверное, еще никогда не были настолько удобными и стильными одновременно. В этой новинке гармонично сочетаются мягкая ткань, модные цвета и трендовый дизайн.
В комплект входит короткая блуза, которая по низу собрана на резинку, а спереди застегивается на пуговицы.
Определите свой размер по размерной сетке:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | 36 - 45см; 38 - 46см; 40 - 47см |
| Довжина за бічною шивою, см | 36 - 102см; 38 - 103см; 40 - 104см |
| Довжина рукава від горловини, см | 36 - 38см; 38 - 39см; 40 - 40см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 36 - 8см; 38 - 8см; 40 - 8см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Полікотон жатий |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 90% поліестер, 5% бавовна, 5% лайкра |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по низу, см | 36 - 24см; 38 - 25см; 40 - 26см |
| Ширина по талії/перезу, см | 36 - 33см; 38 - 35см; 40 - 37см |
| Ширина рукав (на груді) | 36 - 52см; 38 - 54см; 40 - 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴








