
Жіночий костюм бавовняний із сорочкою та шортами — молочний колір, L (є розміри)
735 ₴
- В наявності
- Код: 9341
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заміри виробу
Довжина переду виробу, см: L - 71см
Довжина рукава від горловини, см: L - 75см
Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см: L - 56см
Довжина рукава по внутрішньому шву, см: L - 48см
Ширина по стегнам: L - 59см
Довжина по боковому шву, см: L - 45см
Довжина по внутрішньому шву, см: L - 15см
Ширина по талії/поясу, см:L - 42см
Довжина переду виробу, см: L - 71см
Довжина рукава від горловини, см: L - 75см
Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см: L - 56см
Довжина рукава по внутрішньому шву, см: L - 48см
Ширина по стегнам: L - 59см
Довжина по боковому шву, см: L - 45см
Довжина по внутрішньому шву, см: L - 15см
Ширина по талії/поясу, см:L - 42см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 70см; M - 70см; L - 71см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 15см; M - 15см; L - 15см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 46см; M - 47см; L - 48см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Бульбашок |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Сезон | Весна |
| Складання тканин | 60% бавовни, 40% поліестер |
| Стиль | кэжуал |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 52см; M - 56см; L - 59см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 37см; M - 39см; L - 42см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴







