-26%

Сумка чоловіча бананка шкіряна чорна
1 619 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: SL007-6
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця стильна чоловіча поясна сумка з натуральної шкіри - ексклюзивний аксесуар, який виражає ваш смак і практичність одночасно. Виготовлена з натуральної шкіри високої якості, вона вражає своєю якістю та елегантністю.
Універсальність цієї бананки робить її незамінною для будь-якого образу та ситуації. Кишені для документів та грошей дозволяють зберігати ваші цінності організовано і безпечно.
Ця шкіряна бананка стане відмінним спутником під час подорожей, прогулянок або важливих зустрічей, завжди додаючи вам елегантності та стилю.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






