-26%

Сумка чоловіча на пояс шкіряна чорна
1 549 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: SL005-2
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна і зручна, ця шкіряна чоловіча бананка стане вашим незамінним спутником у будь-яких пригодах і підкреслить ваш стиль та смак.
Ця маленька сумка на пояс - істинної стильності втілення. Вона поєднує в собі елегантний дизайн та практичність в компактному форматі. Завдяки кишеням для дрібниць, ви легко зможете організувати свої особисті речі та аксесуари, забезпечуючи собі зручність в повсякденних справах.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 21 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Флотар |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Трапеція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴






