Велика та зручна, ця бананка з натуральної шкіри - ваш надійний спутник в будь-яких подорожах та повсякденних справах. Завдяки якісній підкладці, ви можете бути впевнені, що ваші цінності завжди залишаться в безпеці, а пластикова фурнітура надає їй стійкості та сучасного вигляду.
Чоловіча сумка на пояс - ідеальний спосіб організувати свої речі та зберігати їх під рукою, не заважаючи при цьому вашій активній повсякденній діяльності.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• внутрішня кишеня на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Флотар |
| Висота | 18 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴





