Жіноча вітровка-бомбер з об'ємними рукавами – стильний акцент для сучасних повсякденних образів. Короткий вільний фасон формує трендовий силует і підкреслює лінію талії, а манжети на рукавах і внизу виробу забезпечують акуратну посадку та зберігають форму.
Модель застібається на блискавку, спереду має зручні врізні кишені.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Куртка |
| Довжина виробу, см | 46см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 42см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащевка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Складання тканин | 100% полиэстер |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна | Китай |
| Узор | мітка |
| Фасон | Вільний |
| Ширина рукав (на груді) | 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴






