В'язаний мохеровий джемпер має ніжну фактуру та легку пухнастість, завдяки чому має особливо затишний і дорогий вигляд. Модель виготовлена у вільному прямому крої, що забезпечує комфорт і невимушений силует.
Опущені плечі надають relaxed-настроєння, а широкі рукави створюють стильний акцент і м'який об'єм.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Кофта |
| Довжина виробу, см | 59см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 42см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В' язка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | one size |
| Складання тканин | 60% бавовна, 20% акрил, 15% шерсть, 5% еластан |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Універсальний | Заміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | Вільний |
| Ширина рукав (на груді) | 61см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴






