
Спортивний костюм із худі та прямими штанами зі швами навиворіт — м'ятний колір, S (є розміри)
2 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88362
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний костюм із худі та прямими штанами — це сучасний і комфортний варіант для повсякденного носіння в трендовому розслабленому стилі. Вільний фасон забезпечує свободу рухів і надає образу актуальної oversize-естетики.
Худі з капюшоном має опущені пройми, що підкреслює невимушений силует, а манжети на рукавах і внизу виробу надають акуратності та зручності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Колір | М'ятний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Спортивний костюм |
| Довжина виробу, см | S - 50см; M - 52см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 108см; M - 108см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 76см; M - 76см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 73см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 47см; M - 49см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж 3-нитка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Сезон | Демисезон |
| Складання тканин | 100% бавовни |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина по стегнах | S - 66см; M - 70см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 36см; M - 37см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 57см; M — 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 660 ₴




