
Однотонний костюм із сорочкою та шортами — пудра колір, M (є розміри)
1 245 ₴
- В наявності
- Код: 230625
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонный костюм с рубашкой и шортами – это удобный и стильный вариант для летнего гардероба, объединяющего свободу движений и современный вид.
Рубашка свободного кроя имеет застежку на пуговицы, опущенные проймы, полукруглый низ и накладной карман спереди, что придает образу непринужденности и акцента на расслабленный стиль.
Шорты с мягкой резинкой в поясе и завязками комфортно сидят на талии, а боковые врезные карманы делают модель практичной для ежедневного использования.
Определите свой размер по размерной сетке:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Пудра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 71см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 34см; M - 34см; L - 35см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 48см; M - 49см; L - 49см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 17см; M - 18см; L — 18 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 56см; М - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 32см; M - 33см; L - 34см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 60см; M - 62см; L - 64см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴





